İNGİLİZCE KONUŞARAK ÖĞRENİLİR

Gerek İngilizce’yi sıfırdan öğrenmek, gerekse İngilizcesini geliştirmek isteyenler için en doğru yol konuşarak öğrenmektir. Dil, gramer kurallarını ezberleyerek öğrenilmez. Kendi ana dilimizde günlük konuşmalarımızda bile kullandığımız gramer kurallarının hepsini bilmiyoruz. Dili bu şekilde formüle etmek yanlışlığı kanıtlanmış bir yöntemdir. Siz de bize katılarak tecrübeli öğretmenlerimizle İngilizceyi konuşarak öğrenin.

DENEME DERSİ İÇİN RANDEVU AL
neden-chatforenglish

NEDEN CHAT4ENGLISH’İ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Esnek eğitim zamanları

Chat4English, zamanınıza saygılıdır. Ne zaman boşluğunuz olursa 24 saat öncesinden randevu alarak eğitime katılabilirsiniz.

Uzman, tecrübeli, diplomalı öğretmenler

Chat4English’in eğitim kadrosu, yetişkin öğrencilerle en az 5 yıl öğretmenlik tecrübesine sahip, İngilizce öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı diplomalarına ya da TESOL, CELTA, DELTA gibi uluslararası öğretmenlik sertifikalarına sahip kadrolu öğretmenlerden oluşmaktadır.

Uygun fiyatlar

Chat4English, bütçeniz için en uygun fiyat ve paketleri sunmaktadır.

İlgi alanlarınıza göre sosyalleşme imkânı

Grup eğitimlerimizde aynı ilgi alanına sahip diğer öğrenenlerle sosyalleşir, birbirinizin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

İhtiyacınıza göre paket tercihi

İster bir ders, ister kampanyalı paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Satın aldığınız kredileri bire bir derslerde ya da grup oturumlarında kullanma özgürlüğüne sahipsiniz.

Randevu Alma Kolaylığı

Chat4English’te bir öğretmenden randevu almak için günlerce uğraşmaz ve beklemezsiniz. Randevu sistemimize girerek kolaylıkla randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Öğrenci İşleri Departmanı

Chat4English’te bize ulaşmanız çok kolaydır. Yurtdışında bir call center’dan değil, Türkiye’deki ofisimizden faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Whatsapp hattımızdan bize ulaşmanız çok kolaydır.